USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio

ex. O Encontro Pousada E Camping

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

56

Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio 4*

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Αθλητικές δραστηριότητες

Ψάρεμα

Ποδηλασία

Πεζοπορία

 Σπα & Ευεξία

Σπα lounge

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδική χαρά


Το άνετο ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio διαθέτει εστιατόριο και απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από φυσικά αξιοθέατα όπως Δημοτικό πάρκο Chico Mendes. Το ξενοδοχείο διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ, επίσης οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν εστιατόριο αλακάρτ.

ΠαραΛία Abricó βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. και Praia de Sernambetiba μόλις 550 μέτρα από το bed and breakfast 4 αστέρων. Μουσείο Casa do Pontal απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από το άνετο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio. Αυτό το κατάλυμα παρέχει πρόσβαση στον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση 33 χλμ.

Αυτό το ξενοδοχείο καλωσορίζει τους πελάτες σε 11 δωμάτια με Wi-Fi, και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Το Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio προσφέρει θέα στο αίθριο από τα δωμάτια.

Καθημερινά προσφέρεται μπουφέ πρωινού. Το εστιατόριο O Encontrro με θέα στη θάλασσα ειδικεύεται σε πιάτα θαλασσινής κουζίνας.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Δημοτικό πάρκο Chico Mendes
    1000 μ.
  • Shopping Onda Carioca
    950 μ.
  • ΠαραΛία Pontal
    900 μ.
  • Παραθαλάσσια Περιοχή Posto 12
    700 μ.
  • Casa do Pontal
    650 μ.
  • Roncador Lookout
    350 μ.
  • Shopping Barra Bonita
    900 μ.
  • Praia da Macumba
    200 μ.
  • Igreja Universal do Reino de Deus
    950 μ.
  • Centro Cultural do Surf
    800 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Ρίο Ντε ΤζαΝέιρο/ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Galeao
    45 χλμ.
  • Σταθμοί τραίνων
  • Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II
    33 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Δωμάτιο με θυρίδες
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κοινόχρηστη κουζίνα
  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο
  • Σνακ Μπαρ
  • Μπαρ/ Lounge
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Ζωντανή ψυχαγωγία
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Σπα lounge
  • Πεζοπορία
  • Ποδηλασία
  • Ψάρεμα

Υπηρεσίες

  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Happy hour

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Παιδική χαρά

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 12:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πώς μπορούμε να φτάσουμε στο άνετο ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio από το αεροδρόμιο;

    Μπορείτε ως πελάτες του το άνετο ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες.
  • 🚗

    Θα βρω εύκολα πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio;

    Τo ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio παρέχει χώρος στάθμευσης.
  • 💵

    Πόσο κάνει ένα δωμάτιο στο άνετο ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio;

    Οι τιμές στο το άνετο ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio ξεκινούν από 32$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.
  • ❓

    Πώς μπορώ να πληρώσω σε τo ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio;

    Οι πελάτες του τo ξενοδοχείο Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και American Express καθώς και με άλλους τρόπους πληρωμής.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει bed and breakfast;

    Σε bed and breakfast μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Superior σαλέ, Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Οικογενειακή σουίτα με κρεβάτι queen-size.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Pousada O Encontro - Frente Ao Mar - Rio De Janeiro, Praia Do Recreio, Βραζιλία

622 Avenida Paulo Tapajos, Ρίο ντε Τζανέιρο, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved